Spotkanie z Justyną Bednarek

5 lutego 2020 @ 10:00 - 11:00

Zapraszamy na spotkanie z Justyną Bednarek, polską dziennikarką oraz autorką bestsellerowych książek dla dzieci!

Zanim zajęła się pisarstwem, przez wiele lat pracowała jako redaktorka pism kobiecych. Zadebiutowała w 2014 roku, kiedy to ukazały się jej wierszowane bajki: “Lenek i podróż”, “Lenek i gwiazdka” oraz “Lenek i polowanie”. Od tej chwili kariera autorki zaczęła nabierać tempa. Justyna Bednarek wydała takie pozycje, jak “Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, “Pięć sprytnych kun” czy “W to mi graj. Bajki muzyczne”. Cechą charakterystyczną książek tej autorki są z pewnością niesamowite ilustracje pobudzające dziecięcą wyobraźnię. Pisarka dokłada wszelkich starań, aby maluchy nie mogły oderwać się od jej bajek i z chęcią do nich wracały. Szczególną popularność zdobyła seria o przygodach skarpetek, w planach jest realizacja serialu animowanego inspirowanego książką. Prywatnie Justyna Bednarek jest mamą trojga dzieci, dzięki czemu doskonale wie w jaki sposób zainteresować literaturą najmłodszych.

Spotkanie odbędzie się 5 lutego o godzinie 10:00 w Sali koncertowej.

Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych  (klasy II – III). Obowiązują zapisy grup szkolnych: m.zdrojewska@biblioteka.grodzisk.pl

5 lutego 2020
    Wydarzenie Category: