Spotkanie z Michałem Szafrańskim, Finansowym Ninją

18 listopada 2022 @ 18:00 - 20:00

Chcesz dowiedzieć się, jak mądrze zarządzać pieniędzmi, uniknąć pułapek zastawianych przez instytucje finansowe, skutecznie zaplanować swoją przyszłość oraz jak zbudować biznes internetowy oparty na zaufaniu? Weź udział w spotkaniu z Michałem Szafrańskim, autorem książek “Finansowy ninja” i “Zaufanie, czyli waluta przyszłości”.

Wraz z Burmistrzem Grodziska Mazowieckiego, Grzegorzem Benedykcińskim, Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza na spotkanie, podczas którego uzyskacie wiedzę dotyczącą oszczędzania, zarabiania,  optymalizacji podatkowej, negocjowania i inwestowania. Wszystko to pomoże Wam zostać prawdziwym finansowym ninją i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe.

Michał Szafrański

prowadził blog JakOszczedzacPieniadze.pl. Jest autorem popularnego podcastu “Więcej niż oszczędzanie pieniędzy”. Zdobył trzy nagrody w konkursie Blog Roku 2013, m.in. dla “Najbardziej inspirującego bloga”. W 2014 roku wyróżniony tytułem “Społecznie odpowiedzialnego blogera” przez organizatorów Blog Forum Gdańsk i w kolejnych latach dwukrotnie tytułem “Wpływowego blogera”. Autorytet w dziedzinie mądrego oszczędzania, który zdecydował się porzucić dobrze płatny etat na rzecz edukacji finansowej.

Dawniej dyrektor ds. rozwoju w firmie informatycznej, bezpośrednio odpowiadający za relacje z najbardziej wymagającymi klientami. W ciągu zaledwie roku zbudował najpoczytniejszy niezależny blog finansowy w Polsce, który czyta ponad 250 tys. osób miesięcznie. Regularnie zapraszany jest do mediów w charakterze eksperta.

Spotkanie odbędzie się 18 listopada (piątek),

w Mediatece (sala koncertowa)

przy ul. 3 Maja 57.

WSTĘP NA SPOTKANIE JEST WOLNY!

Podczas spotkania nie będzie prowadzonej sprzedaży książek. Ale będzie można otrzymać autograf w przyniesionych ze sobą egzemplarzach.

18 listopada 2022
,