Wsparcie w lekcjach dla dzieci ukraińskich (CCE)

11 marca 2023 @ 10:00 - 14:00

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every week that begins at 10:00 on sobota, repeating until 25 lutego 2023

An event every week that begins at 10:00 on sobota, repeating until 4 marca 2023

An event every week that begins at 10:00 on sobota, repeating until 11 marca 2023

An event every week that begins at 10:00 on sobota, repeating until 18 marca 2023

An event every week that begins at 10:00 on sobota, repeating until 25 marca 2023

An event every week that begins at 10:00 on sobota, repeating until 1 kwietnia 2023

Uczysz się w ukraińskiej szkole online? Potrzebujesz wsparcia nauczyciela, który mówi po ukraińsku? Chodzisz do polskiej szkoły, ale chcesz realizować ukraińską podstawę programową? Przyjdź do Cyfrowego Centrum Edukacji w Twojej bibliotece!

Wstęp na spotkania jest darmowy i wolny!

• Pani Halina Kornylova – CCE
Boks interaktywny, II p. Mediateki
soboty 10:00-14:00.

• Pani Olena Rybkina – CCE
sala Youmedia, II p. Mediateki
sobota 10:00-14:00.

• Pani Anna Kozieł – nauka języka polskiego
Pawilon Kultury, ul. Westfala 3 (obok Szkoły Podstawowej nr 2)
poniedziałki 16:00-18:00.

Projekt “Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International ze środków Danmarks Indsamling oraz SCI.

Вчитесь в українській школі он-лайн?

Вам потрібна підтримка вчителя, який розмовляє українською?

Відвідуєте польську школу, але хочете навчатись за українською програмою?

Запрошуємо до Центрів цифрової освіти у Вашій бібліотеці!

Вхід вільний

• Пані Галина Богдал – CCE
Інтерактивний бокс, Медіатека
суботи 10:00-14:00.

• Пані Олена Рибкін – CCE
Youmedia, Медіатека
суботи 10:00-14:00.

• Анна Козел – вивчення польської мови
(Павільйон культури, вул. Вестфала 3, біля початкової школи № 2)
понеділок 16:00-18:00.

Проєкт «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізує Фонд розвитку інформаційного суспільства за співпраці з Save the Children International і фінансової підтримки Danmarks Indsamling та SCI.

Więcej informacji:

Magdalena Suchocka: m.suchocka@biblioteka.grodzisk.pl (Biblioteka Główna)

Agnieszka Pelc: a.pelc@biblioteka.grodzisk.pl (Pawilon Kultury)

CCE to cykl spotkań organizowanych w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki w ramach programu “Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”.

“Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”, to innowacyjny projekt edukacyjno-społeczny, umożliwiający dzieciom i młodzieży zarówno z Ukrainy, jak i z Polski wspólną naukę, zabawę i nawiązywanie relacji.  W ramach projektu dzieci i młodzież z Ukrainy i z Polski oraz ich opiekunowie, mogą skorzystać z nowoczesnej oferty programowej, nawiązać przyjaźnie, a nawet uczyć się wzajemnie swoich języków i kulturowych zwyczajów.  Zajęcia prowadzą doświadczeni animatorzy, trenerzy i nauczyciele, a także odpowiednio przeszkoleni bibliotekarze. Biblioteki w ramach projektu otrzymują sprzęt niezbędny do realizacji programu, w tym komputery, interaktywne roboty, zestawy muzyczne i edukacyjne.

Projekt “Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International ze środków Danmarks Indsamling oraz SCI.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International з фонду Danmarks Indsamling і SCI.

11 marca 2023
,