Wystawa do książki „Mapy”

Data publikacji: 15/12/2020
 
Wystawa dla dzieci, która zainteresuje dorosłych!

Wydawnictwo Dwie Siostry przygotowało wystawę ilustracji do książki „MAPY” autorstwa Aleksandry i Daniela Mizielińskich. To obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata.Wybrane strony z imponującego atlasu w stylu map dawnych podróżników przeniesione zostały na wielkoformatowe płótno, dzięki czemu powstała niepowtarzalna wystawa i jednocześnie wyjątkowa pomoc dydaktyczna.

Wystawa składa się z 15 map, które zabierają nas w podróż po takich krajach jak: Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Indie, Madagaskar, Chile, Nowa Zelandia, Polska, Francja, Szwajcaria,  Chiny, Namibia, USA, Ekwador i Arktyka.

Wystawa jest dostępna w Bibliotece Głównej w Oddziale dla dzieci. Zwiedzać ją można w godzinach otwarcia placówki (godziny otwarcia sprawdź w zakładce Kontakt). Prosimy pamiętać, że w bibliotece obowiązuje limit do 4 osób oraz należy zakrywać usta i nos.

Wystawa będzie dostępna do końca grudnia! Zapraszamy!

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl