Wystawa ilustracji

Data publikacji: 13/05/2021

 

“Co robią uczucia?” to dowcipna i pełna ciepła książka o tym, co dzieje się w świecie uczuć (i nie tylko). Radość, duma, zachwyt, złość, niepokój, lęk… Wszyscy znamy te uczucia – i wiele innych. Ale czy wiemy, co robią, kiedy mają wolne? Teraz w końcu możemy to zobaczyć. Biblioteka Główna, zaprasza do zwiedzania wystawy z ilustracjami właśnie z tej wyjątkowej książki!

Sprawdźcie – a potem poszukajcie odpowiedzi w sobie. To zaproszenie dla dzieci i rodziców do rozmów i rozmyślań o tym, co kryje się w każdym z nas. Lapidarny poetycki tekst Tiny Oziewicz w połączeniu z dowcipnymi ilustracjami Aleksandry Zając wzrusza i działa na wyobraźnię.

 

Wystawę można zwiedzać w godzinach otwarcia Biblioteki Głównej. Obowiązuje reżim sanitarny (limit: 4 osoby) oraz przerwy na dezynfekcję. Więcej informacji w Regulaminie oraz w zakładce Kontakt.

 

Z okazji Tygodnia Bibliotek, przygotowaliśmy jeszcze inne atrakcje, między innymi:

  1. Codziennie, pierwszy Czytelnik w danym dniu dostanie od nas torbę na książki z logo biblioteki! W każdej z filii!
  2. 10 losowo wybranych osób codziennie otrzyma też taką torbę do Książkomatu. Zachęcamy do rezerwacji!
  3. Do końca maja prowadzimy także akcję “MAJ bez KAR” czyli zachęcamy do zwrotów, nawet jeśli uzbierała się już kara*. (*nie dotyczy osób, które dostały ponaglenia telefoniczne lub korespondencyjne)
  4. Z okazji Tygodnia Bibliotek, w maju, na terenie całego Grodziska Mazowieckiego na przystankach i wybranych bilboardach została przeprowadzona kampania promocyjna – rozwieszono plakaty promujące bibliotekę. Jest to pierwszy raz w historii grodziskiej biblioteki tak masowa reklama outdoorowa (nie bez powodu jesteśmy biblioteką nagrodzoną w kategorii „Kreowanie nowoczesnego wizerunku biblioteki” 😉)
  5. KONKURS! Na naszej stronie internetowej, pod tegorocznym hasłem Tygodnia Bibliotek, ukryliśmy hiperłącze do okładki książki, z zasłoniętym tytułem – ten kto zgadnie co to za książka, niech wysle do nas e-mail z poprawną odpowiedzią. Spośród zgłoszeń wylosujemy 3 nagrody główne!

Skorzystacie z przygotowanych atrakcji? Spotkajmy się w bibliotece! #TydzieńBibliotek2021 #ZnajdzieszMniewBibliotece

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl