Wywiad z Joanną Jagiełło

Data publikacji: 13/11/2020

 

W naszej bibliotece młodzież działa bardzo prężnie. Współtworzy ofertę kulturalną, pisze projekty, zapraszamy wspólnie ich ulubionych autorów. Prowadzimy również wolontariat młodzieżowy.

Joanna Jagiełło to autorka, która odwiedziła nas rok temu przy okazji nagrody Polskiej Sekcji IBBY za książkę dla młodzieży 2018 “Jak ziarnka piasku“. Joanna Jagiełło to ceniona polska pisarka, autorka powieści dla młodzieży, wierszy i opowiadań dla dzieci i dorosłych.

Teraz przeprowadziliśmy wywiad z autorką przy okazji jej nowej książki “To już nie ma znaczenia“. To książka o tym jak trudne bywa dorastanie. Książka o trudnej przyjaźni, trudnych relacjach, o molestowaniu. Z autorką Joanną Jagiełło rozmawialiśmy o trudnych relacjach z dorastającą młodzieżą. Wywiad przeprowadziła Magdalena Żerek, koordynatorka wolontariatu młodzieżowego w naszej bibliotece i promotorka działań na rzecz młodzieży Idziemy po kulturę. 📚

🎙️ Na audycję “Co nowego w bibliotece” zapraszamy w każdy wtorek po godzinie 15:30

na antenie Radio Bogoria 94,5 FM 🎙️

 

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl