Zaprojektuj mural z okazji 500-lecia!

Data publikacji: 23/02/2022

 

Zapraszamy do udziału w konkursie na zaprojektowanie i wykonanie muralu nawiązującego do 500-letniej rocznicy nadania praw miejskich. UWAGA!!! To nie jest typowy konkurs – on jest właśnie dla Ciebie 🙂 W tym konkursie każdy wygrywa!

Nie oczekujemy zgłaszania gotowych projektów. Prosimy o pomysł/koncepcję zgodną z Waszym indywidualnym stylem. Nagrodą za I miejsce jest podpisanie umowy na wykonanie ostatecznego projektu i namalowanie muralu, zgodnie z Waszą ofertą cenową. Konkurs jest przede wszystkim skierowany do artystów posiadających zaplecze, które pozwoli im zrealizować mural osobiście lub współpracujących z firmą, która to zapewni.

Komisja konkursowa będzie oceniać nie tylko walory artystyczne zgłoszonej koncepcji, ale weźmie pod uwagę również dotychczasowy dorobek uczestnika konkursu (portfolio), ofertę cenową na wykonanie muralu oraz deklarację terminu jego wykonania.

Ściana, na której ma powstać mural, znajduje się przy głównej ulicy miasta i jest bardzo widoczna dla wszystkich przejeżdżających (kilkanaście tysięcy samochodów dziennie). Ma 12 m szerokości i około 12,5 m wysokości + trójkątny szczyt. Łączna powierzchnia do malowania to koło 150-160 m2. To dobre miejsce – idealne na Twoją pracę!

Oferty konkursowe można zgłaszać do 14 marca 2022 r. Realizacja muralu planowana jest od początku kwietnia do połowy czerwca.

Wszystkie informacje o konkursie: regulamin wraz z załącznikami znajduje się na stronie miasta Grodzisk Mazowiecki!

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl