Zgotujmy sobie książkę

Data publikacji: 01/12/2021

 

Pandemia pokrzyżowała wiele naszych planów. Zmusiła nas między innymi do przerwy w znakomitym, cieszącym się dużym zainteresowaniem czytelników, projekcie kulinarno-literackim – „Zgotujmy sobie książkę”.

 

Koordynatorce tego przedsięwzięcia i jego prowadzącemu udało się jednak ponownie zebrać grupę uczestników i po dłuższej przerwie, wznowili działania. W projekcie „Zgotujmy sobie książkę” młodzi kandydaci na współautorów książki kucharskiej dalej mierzą się z zadaniami przygotowanymi przez szefa merytorycznego projektu, Dariusza Smolarczyka, ze Studio Smaki oraz pomysłodawczynię i koordynatorkę, Agnieszkę Pelc. Kontynuacja przynosi spektakularne efekty! Do 15 grudnia spotykamy się na warsztatach, tworzymy przepisy, gotujemy, ilustrujemy dania, a efektem tej długiej współpracy będzie książka kucharska wydana przez naszą bibliotekę. 

Dziękujemy Jarosławowi Pytlarczykowi i Małgorzacie Jasińskiej – Nida Photo za wsparcie naszego projektu i cudowne fotorelacje z każdych warsztatów, a także sponsorom, bo bez Was projekt nie byłby taki sam.

Już nie możemy się doczekać premiery naszej książki! A efekty pracy uczestników są zdumiewające. 

W kontynuacji projektu udział biorą młodzi czytelnicy biblioteki, którzy uczestniczyli w nim przed przerwą. Pozostały dwa ostatnie spotkania w ramach tych działań – 1 grudnia i 15 grudnia.

Nie przyjmujemy już nowych uczestników projektu! 

 

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl