Zrozumieć niepełnosprawność – spotkanie z psycholożką

Data publikacji: 01/12/2022

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza młodzież na spotkanie z psycholożką, Magdaleną Usiądek, zatytułowane “Zrozumieć niepełnosprawność”.

Podczas spotkania przełamiemy stereotypy dotyczące niepełnosprawności. Odpowiemy na pytania:

Czym jest niepełnosprawność?

Czy można ją w pełni zrozumieć?

Czy empatyczne współodczuwanie jest w każdym przypadku możliwe?

Czy aby ją zrozumieć potrzebna jest samoświadomość?

Czy niepełnosprawność to same ograniczenia?

Spotkanie poprowadzi Magdalena Usiądek – psycholog społeczny, psycholog kliniczny dzieci i młodzieży, logopeda, doradca psychospołeczny z 25 letnim stażem pracy, w tym z 15 -letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą z różnymi trudnościami, zaburzeniami i niepełnosprawnościami oraz nauczycielami, specjalistami i rodzicami. Doświadczenie zdobywała m.in. w pracy w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie, Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie, Szkole Podstawowe w Grodzisku Mazowieckim, na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz diagnozując dzieci i młodzież w Poradniach Psychologiczno – Pedagogicznych oraz w ramach prywatnej praktyki.

8 grudnia (czwartek), godz. 17:00

Biblioteka Główna (II p. Mediateki)

przy ul. 3 Maja 57

Wstęp wolny!