Żywa lekcja przyrody w Pawilonie Kultury!

Data publikacji: 15/05/2023

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki i Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grzegorz Benedykciński zapraszają na żywą lekcję przyrody.

Jeśli kochacie zwierzęta, zapraszamy na edukacyjne spotkanie z alpaką, skunksem, jeżem i kameleonem. Podczas wydarzenia będziecie mieli możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami oraz wysłuchania informacji dotyczących życia i zwyczajów tych zwierząt.

Na spotkanie zapraszamy 20 maja (sobota), godz. 12:00 do Pawilonu Kultury (Filia nr 2) przy ul. Westfala 3.

Wstęp na wydarzenie jest wolny!