Bądź eko z biblioteką. Spotkanie z Mają Popielarską

Data publikacji: 03/04/2024

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zapraszają na rodzinne warsztaty ekologiczne, Bądź eko z biblioteką i spotkanie z Mają Popielarską.

W programie:

• MODĘ PROJEKTUJĘ – NIE MARNUJĘ – warsztat
  • Lapbook o ekologii – warsztat
  • Ekozabawki – warsztat
  • Ekologia – gra wielkoformatowa

Regulamin kiermaszu

16:00

• Spotkanie z Mają Popielarską, autorką bestselerowych poradników dotyczących ogrodów. Dziennikarką, prezenterką pogody, architektką krajobrazu. Zagorzałą wielbicielką kwiatów i ogrodów.

W czasie wydarzenia ogłosimy także zasady konkursu – Mój zielony kącik czytelniczy.

Regulamin konkursu fotograficznego – Mój zielony kącik czytelniczy

Maja Popielarska

Zapraszamy 13 kwietnia (sobota),

godz. 14:00-17:00

Pawilon Kultury (Filia nr 2) przy ul. Westfala 3

w Grodzisku Mazowieckim

Wstęp na wydarzenie jest darmowy! Obowiązują zapisy na kiermasz Zero Waste.

Działanie organizowane w ramach projektu pn. “Inwestycje w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury w Grodzisku Mazowieckim” korzystającego z dofinansowania o wartości 4,5 mln otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG. Celem programu jest łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków.

Projekt pn. “Inwestycje w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury w Grodzisku Mazowieckim” dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu: “Środowisko, Energia i Zmiany klimatu” (Umowa nr MFEOG.07.03.0-07-0025/21-00).