Oferta kulturalno-edukacyjna

Oferta zajęć obowiązuje od września 2023 roku do czerwca 2024 rokuPodczas korzystania z zajęć prosimy o przestrzeganie Regulaminu biblioteki.

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki to nowoczesna przestrzeń, która łączy tradycyjną funkcję biblioteki z centrum multimedialnym, społecznym i kulturalnym. W swojej działalności posiadamy szeroką ofertę zajęć kulturalno-edukacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz spotkań dla osób dorosłych. Organizujemy również zajęcia dla grup zorganizowanych (szkoły i przedszkola) oraz dla osób niepełnosprawnych.

Poza zajęciami cyklicznymi odbywającymi się od poniedziałku do soboty, dedykowanymi głównie dzieciom i młodzieży, posiadamy również ofertę wydarzeń organizowanych okazjonalnie, lub raz w miesiącu, takich jak:

Aktualnie organizowane wydarzenia znajdą Państwo w Kalendarzu wydarzeń oraz na naszym profilu Facebook i Instagram. Zachęcamy do śledzenia naszych social media, aby nie przegapić proponowanych przez nas zajęć!

Oferta zajęć dla dzieci

Oferta zajęć dla dzieci

Oferta dla szkół i przedszkoli

Oferta dla szkół i przedszkoli

Dla dorosłych

Dla dorosłych

Strefa Rodzica

Strefa Rodzica

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl