Oferta kulturalno-edukacyjna

Oferta zajęć obowiązuje od września 2022 roku do stycznia 2023 rokuPodczas korzystania z zajęć prosimy o przestrzeganie Regulaminu biblioteki.

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki to nowoczesna przestrzeń, która łączy tradycyjną funkcję biblioteki z centrum multimedialnym, społecznym i kulturalnym. W swojej działalności posiadamy szeroką ofertę zajęć kulturalno-edukacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz spotkań dla osób dorosłych. Organizujemy również zajęcia dla grup zorganizowanych (szkoły i przedszkola) oraz dla osób niepełnosprawnych.

Poza zajęciami cyklicznymi odbywającymi się od poniedziałku do soboty, dedykowanymi głównie dzieciom i młodzieży, posiadamy również ofertę wydarzeń organizowanych okazjonalnie, lub raz w miesiącu, takich jak:

  • spotkania dla Młodzieży w ramach Wolontariatu młodzieżowego
  • Dyskusyjny Klub Książki dla osób dorosłych
  • spotkania autorskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • eventy okazjonalne
  • warsztaty

Aktualnie organizowane wydarzenia znajdą Państwo w Kalendarzu wydarzeń oraz na naszym profilu Facebook. Zachęcamy do śledzenia naszych social media, aby nie przegapić proponowanych przez nas zajęć!

Zajęcia cykliczne odbywające się od poniedziałku do soboty dla poszczególnych placówek i grup można sprawdzić tutaj:

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.