Oferta kulturalno-edukacyjna

Oferta zajęć obowiązuje od stycznia do czerwca 2022 rokuPodczas korzystania z zajęć prosimy o zachowanie obowiązującego na terenie placówki reżimu sanitarnego.

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki to nowoczesna przestrzeń, która łączy  tradycyjną funkcję biblioteki z centrum multimedialnym, społecznym i kulturalnym. W swojej działalności posiadamy szeroką ofertę zajęć kulturalno-edukacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz spotkań dla osób dorosłych. Organizujemy również zajęcia dla grup zorganizowanych (szkoły i przedszkola) oraz dla osób niepełnosprawnych.

Poza zajęciami cyklicznymi odbywającymi się od poniedziałku do piątku, dedykowanych głównie dzieciom, posiadamy również ofertę wydarzeń organizowanych okazjonalnie, lub raz w miesiącu, takich jak:

  • spotkania dla Młodzieży w ramach Wolontariatu młodzieżowego
  • Dyskusyjny Klub Książki dla osób dorosłych
  • spotkania autorskie dla dzieci i młodzieży
  • eventy okazjonalne
  • warsztaty

Aktualnie organizowane wydarzenia znajdą Państwo w Kalendarzu wydarzeń oraz naszym profilu Facebook. Zachęcamy do śledzenia naszych social media aby nie przegapić proponowanych przez nas zajęć!

Zajęcia cykliczne odbywające się od poniedziałku do piątku dla poszczególnych placówek i grup można sprawdzić tutaj:

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.