Dzieje się w Grodzisku Mazowieckim!

Data publikacji: 21/07/2021

Drodzy Czytelnicy,

w imieniu Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim zapraszamy na organizowane przez nasze miasto wydarzenia, które odbędą się w  najbliższy weekend (24-25.07).

• 24 lipca o godzinie 13:00 rozpocznie się dzień otwarty w nowym Ratuszu. Zachęcamy do zwiedzania nowego budynku użyteczności publicznej w naszym mieście! Więcej informacji znajdziecie na stronie Grodziska Mazowieckiego.
  • 25 lipca zapraszamy do Parku Skarbków na piknik promujący szczepienia  “Ciesz się Życiem”. Tego dnia w Mediatece będzie można zaszczepić się bez zapisu. W dodatku, dla zaszczepionych tego dnia mieszkańców Grodziska Maz., losowane będą atrakcyjne nagrody! Więcej informacji tutaj.
  • 25 lipca będą również prowadzone zapisy na szczepienia przy każdym kościele w gminie Grodzisk Mazowiecki. Przypominamy, że na szczepienie można zapisać się również pod numerem telefonu (22) 724 21 21, pod którym także osoby starsze lub niepełnosprawne mogą zgłosić potrzebę bezpłatnego dowozu do punktu szczepień. Tego dnia (25.07 niedziela) infolinia będzie działać w godzinach 8:00-19:00. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.