Kurs grafiki cyfrowej

Data publikacji: 22/06/2023

 

Rysujesz analogowo? Nauczymy Cię tworzyć ilustracje na tabletach Apple, od podstaw i bezpłatnie!

Kurs przeznaczony jest dla osób 55+.

Zapisz się osobiście lub pod numerem telefonu 660423715 do dnia 5 lipca.

Liczba miejsc jest ograniczona!

O kursie:

Kurs realizuje w naszej bibliotece Fundacja Animacja, znana z realizacji przedsięwzięcia o nazwie Praga Gada. Fundacja zaprasza na unikatowy kurs grafiki cyfrowej.

Kurs poprowadzą studenci studiów magisterskich ASP. Unikatowy kurs od podstaw wprowadzający w tajniki pracy z ilustracją cyfrową, którą można potem drukować np. na koszulkach czy kubkach lub chwalić się na portalach społecznościach. Chcemy pokazać uczestnikom i uczestniczkom tworzącym zazwyczaj analogowo możliwości najnowszego oprogramowania (Procreate) i sprzętu (tablety Apple iPad AIR z 2022 r,) oraz pożytki płynące z twórczości cyfrowej. Program Procreate, na którym pracujemy podczas zajęć, zrewolucjonizował świat digital paintingu i bardzo szybko stał się cenioną aplikacją, konkurującą np. z Adobe Photoshop. 

Kurs odbywać będzie się w dniach 7, 10, 11 lipca, od godz. 11:00. Kurs trwa około 5 godzin dziennie w Bibliotece Głównej (II p. Mediateki) przy ul. 3 Maja 57.

Na kurs mogą zapisać się jedynie mieszkańcy i mieszkanki gminy Grodzisk Mazowiecki. 

Kurs jest bezpłatny!

 

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl