Otwarcie letniej biblioteki! Summer Books w Grodzisku Mazowieckim

Data publikacji: 01/06/2022

Summer Books – tak nazywa się nasza letnia filia biblioteczna, która powstała przy Stawach Walczewskiego. Zapraszamy po książkę na leżaku w letnie weekendy.

Letnia biblioteka jest przestrzenią animacyjno-kulturalną, w której można wypożyczyć książki, pograć w gry planszowe, odpocząć na leżakach, spotkać się z pisarzami i porozmawiać o literaturze.

W każdą niedzielę w godz. 14:00-16:00 odbywają się zajęcia animacyjno-edukacyjne dla dzieci.

Biblioteka jest otwarta w każdy weekend od czerwca do sierpnia w godzinach 12:00-20:00.

Na otwarcie letniej biblioteki zapraszamy 4 czerwca (sobota), od godz. 12:00.

Partner strategiczny projektu: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim

Biblioteka letnia powstała w ramach jubileuszu 500-lecia nadania praw miejskich Grodziskowi Mazowieckiemu

Patronat medialny: Radio Bogoria, Grodziskie Pismo Społeczno-Kulturalne Bogoria, Przegląd Regionalny