Światowy Dzień Zwierząt

Data publikacji: 23/09/2021

 

2 października zapraszamy do Pawilonu Kultury na wydarzenie zorganizowane z okazji Światowego Dnia Zwierząt!

PK

PLAN WYDARZEŃ:

 

11:00 – Panel dyskusyjny “Przygoda, pomoc, przyjaźń…wolontariat w schronisku” z wolontariuszami ze Schroniska w Milanówku

 

11:15 – Pokaz „Luźna smycz bez tajemnic” czyli jak nauczyć swojego psa chodzić na smyczy prowadzony przez Błażeja Dymaczewskiego z “Wesoła Łapka – Szkoła Przyjaciół Psów”

 

12:00 – Wykład “Mamo chcę psa…i co dalej? Czyli komunikacja dziecko i pies” prowadzony przez Dorotę Perłowską z Fundacji Rasowy Kundel

 

13:00 – Spotkanie autorskie z Przemysławem Wechterowiczem

 

Przemysław Wechterowicz – autor książek dla dzieci, sztuk teatralnych i wierszy.  Debiutancką książką autora były „Wielkie marzenia” wydane w 2008 roku.Pewnego dnia chciałby żeby jego książki były przetłumaczone na wszystkie języki świata. Do tej pory wydał 29 książek w Polsce, jedną na Tajwanie, po dwie we Fracji, Brazyli, Włoszech, Niemczech i Korei Południowej, cztery w Chinach, a kilka kolejnych już czeka na wydanie. Jego książki zdobyły wie prestiżowych nagród w Polsce i za granicą: Wyróżnienie Polskiej Sekcji IBBY w Konkursie Książka Roku, Wyróżnienie PTWK, Nagroda Białego Kruka, Wyróżnienie na Międzynarodowych Targach Książki w Seulu oraz wiele pozytywnych recenzji czytelników. Za książkę „Proszę mnie przytulić” został uhonorowany Nagrodą Literacką m.st. Warszawy w 2014 r.

 

 

PODCZAS TRWANIA IMPREZY DOSTĘPNE BĘDĄ STANOWISKA:

  • Porady groomerskie “Spa dla psa”
  • Porady behawioralne „Pies dobrze wychowany”
  • Warsztaty kreatywne dla dzieci
  • Konkursy z nagrodami
  • Malowanie buziek

 

SPONSORZY WYDARZENIA

Przychodnia Auxilium / Lusiołapka Sklep Zoologiczny / Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa

 

! PODCZAS WYDARZENIA BĘDZIEMY ZBIERAĆ KARMĘ DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT, KTÓRA ZOSTANIE PRZEKAZANA DO SCHRONISKA !

 

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl