Premiera książki Agnieszki Goleniak, “Znani ludzie Grodziska – rozmowy”.

27 sierpnia 2022 @ 18:00 - 19:00

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grzegorz Benedykciński i Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zapraszają

na premierę książki Agnieszki Goleniak, “Znani ludzie Grodziska – rozmowy”.

W spotkaniu udział wezmą Autorka i Bohaterowie oraz Bohaterki książki.

27 sierpnia (sobota), godz. 18:00

Summer Books (letnia biblioteka przy Stawach Walczewskiego)

WSTĘP WOLNY!

Realizacja projektu odbywa się w roku obchodów 500-lecia nadania praw miejskich Grodziskowi Mazowieckiemu.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura – Interwencje. Edycja 2022.

Partner strategiczny projektu: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim

Patronat medialny: Radio Bogoria, Grodziskie Pismo Społeczno-Kulturalne Bogoria, Przegląd Regionalny

27 sierpnia 2022
Wydarzenie Category: