Sensoplastyka® w Pawilonie Kultury. Chrupkowa farma

27 kwietnia 2024 @ 10:00 - 11:00

W nowym sezonie jesienno-zimowym organizujemy cykliczne zajęcia Sensoplastyka® dla dzieci z opiekunami.

Sensoplastyka®, czyli kreatywne brudzenie.

Podczas zajęć zaangażujemy wszystkie zmysły: wzrok, dotyk, słuch, węch i smak. To zajęcia bardzo atrakcyjne i kreatywne oraz wspierające rozwój dziecka.

Będziemy doświadczać, próbować, dotykać, przelewać, brudzić, uczyć się współpracy, porozumiewania z innymi i działania w grupie. Posłuży nam do tego specjalnie przygotowana przestrzeń i  wykorzystanie technik coachingowych. W czasie zajęć będziemy używać głównie bezpiecznych produktów spożywczych.

Warsztaty dla dzieci w wieku 1,5-4 lat z opiekunami lub opiekunkami.

Tak dobrze będziemy się bawić, że prosimy, by dzieci przyszły na zajęcia w ubraniach, które mogą się wybrudzić. Świetnie byłoby, gdybyście zabrali ze sobą i coś na przebranie.

Zajęcia odbędą się 27 kwietnia (sobota), godz. 10:00-11:00

w Pawilonie Kultury (Filia nr 2) przy ul. Westfala 3.

Zatytułowane są one tym razem

CHRUPKOWA FARMA – a gdyby tak błotko pachniało czekoladą?

Informacje o wstępie na zajęcia u koordynatorki, Agnieszki Pelc: a.pelc@biblioteka.grodzisk.pl lub telefonicznie: 797 800 237

27 kwietnia 2024
,