XII Kongres Bibliotek. Na zdrowie!

Data publikacji: 17/11/2021

 

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki została wyróżniona przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI) i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. W naszej bibliotece odbędzie się ogólnopolski XII Kongres Bibliotek – Na zdrowie! Już 24 listopada spotkamy się online, na wirtualnej platformie Hopin. Będą z nami Bibliotekarki i Bibliotekarze oraz Przyjaciele bibliotek z całej Polski – ponad 1000 osób!

W tym roku porozmawiamy o tym, jak dbać o siebie i swoje otoczenie, o sztuce samoakceptacji i życiu w równowadze. Jak co roku będą z nami najlepsze ekspertki i eksperci, chcący podzielić się wiedzą i doświadczeniami z obszarów: zdrowia, ekologii i dbania o siebie. 

Agenda Kongresu jest wypełniona po brzegi! Na Kongresie pojawią się m.in.: Tomasz Rożek z Nauka. To lubię, Diana Chmiel z Bardziej lubię książki niż ludzi, Aga Kozak z Gazeta.pl, Gazeta Wyborcza i Dzień Dobry TVN. Aleksandra Więcka z Aleksandra Więcka Story Design Space, Jarosław Kret, gość wydawnictwa Egmont Polska, Joanna Chmura ze Sztuka Możliwości oraz Wioletta Matusiak z Wikimedia Polska. 

Zapraszamy na wystąpienia, warsztaty, dyskusję, spotkania autorskie i oczywiście konkursy z nagrodami. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie internetowej Kongresu: www.kongresbibliotek.pl

 

W związku z tym, że oddajmy Bibliotekę Główną w Mediatece do dyspozycji organizatorów Kongresu Bibliotek, 23 i 24 listopada wypożyczalnie nie będą dostępne dla Czytelników. W tych dniach także nie będziemy realizować rezerwacji do książkomatu, nie odbędą się zajęcia z robotyki oraz niedostępna będzie linia telefoniczna biblioteki.  

Zachęcamy naszych Czytelników do robienia zapasów na wolne dni od wypożyczeń. Jednocześnie jesteśmy dumni, że to nasza biblioteka została wskazana jako najbardziej reprezentatywna w tym roku dla organizatorów Kongresu! Zachęcamy do zaglądania na naszą stronę internetową i do naszych mediów społecznościowych, gdzie będziemy relacjonować wydarzenia kongresowe. 

 

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl