Zajęcia czytelniczo-edukacyjne w języku angielskim dla dzieci (6-9 lat). Zapisy

Data publikacji: 02/04/2024

 

Odpowiadając na potrzeby naszych odbiorców i naszych odbiorczyń, wracamy z warsztatami z języka angielskiego dla dzieci. Będziemy się bawić i uczyć języka!

Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-9 lat. Spotkania przyjmują formę warsztatów, na których dzieci bawią się, tańczą, śpiewają, powtarzają i maksymalnie zanurzają się w języku.
 
Zajęcia prowadzi MrMarKo, który uczy języka poprzez zabawę, ruch i odkrywanie. Motywuje dzieci do ruchu zawsze, kiedy jest to możliwe. Pragnie, aby dzieci mówiły i ruszały się. Ruch daje im radość, uwalnia energię i sprawia, że ​​są zmotywowane do działania. Ważnym aspektem metody zintegrowanej jest też powtarzanie tych samych słów i zdań na wiele różnych sposób, co sprawia, że są one szybciej zapamiętywane. 

Zajęcia odbywają się w każdą środę w godzinach
I grupa – 16:00-16:45
II grupa – 17:00-17:45

 

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

(II p. Mediateki)

przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim

Poprzez formularz zapisują Państwo dziecko lub dzieci na cykl zajęć z języka angielskiego. Pierwsze zajęcia z cyklu odbędą się 10 kwietnia.
 

 

 

 

 

 

Regulamin zapisu na zajęcia czytelniczo-edukacyjne w języku angielskim

  1. Zajęcia prowadzone są w Bibliotece Publicznej w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 3 Maja 57 w godzinach 16:00-16:45 – grupa I (dzieci w wieku 6-7 lat) 17:00-17:45 grupa II (dzieci w wieku 8-9 lat).
  2. Informujemy, że nie mieszamy między sobą grup wiekowych. O dołączeniu do danej grupy decyduje data urodzenia Uczestnika/ Uczestniczki.
  3. Zapisy rozpoczynają się 04 kwietnia 2024 o godzinie 12:00 wyłącznie poprzez formularz Google.
  4. Zgłoszenia, które wpadną w formularz przed godziną rozpoczęcia zapisów nie będą brane pod uwagę.
  5. Pod uwagę brane są tylko zgłoszenia wypełnione prawidłowo – z wprowadzonym numerem karty bibliotecznej i pozostałymi danymi.
  6. O dostaniu się na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń z zastrzeżeniem, że pierwszeństwo mają osoby, które nie uczestniczyły w zajęciach w poprzednim cyklu.
  7. Po otrzymaniu formularza pracownik biblioteki skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia zapisu najpóźniej do 09 kwietnia 2024 – należy poprzez odpowiedź potwierdzić otrzymanie wiadomości.
  8. Na zajęcia swoje dzieci mogą zapisać rodzice, którzy posiadają własną kartę biblioteczną. Dzieci biorące udział w warsztatach również muszą posiadać kartę biblioteczną.

Więcej informacji Magdalena Suchocka m.suchocka@biblioteka.grodzisk.pl

Zajęcia czytelniczo-edukacyjne w języku angielskim są organizowane w ramach programu BLISKO.
 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

 

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl