Zajęcia czytelniczo-edukacyjne w języku angielskim dla dzieci (6-9 lat)

Data publikacji: 22/01/2024

Odpowiadając na potrzeby naszych odbiorców i naszych odbiorczyń, wracamy z warsztatami z języka angielskiego dla dzieci. Będziemy się bawić i uczyć języka!

Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-9 lat. Spotkania przyjmują formę warsztatów, na których dzieci bawią się, tańczą, śpiewają, powtarzają i maksymalnie zanurzają się w języku.
 
Zajęcia prowadzi MrMarKo, który uczy języka poprzez zabawę, ruch i odkrywanie. Motywuje dzieci do ruchu zawsze, kiedy jest to możliwe. Pragnie, aby dzieci mówiły i ruszały się. Ruch daje im radość, uwalnia energię i sprawia, że ​​są zmotywowane do działania. Ważnym aspektem metody zintegrowanej jest też powtarzanie tych samych słów i zdań na wiele różnych sposób, co sprawia, że są one szybciej zapamiętywane. 

Zajęcia odbywają się w każdą środę w godzinach
I grupa – 16:00-16:45
II grupa – 17:00-17:45

 

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

(II p. Mediateki)

przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim

Poprzez formularz zapisują Państwo dziecko lub dzieci na cykl 10 zajęć z języka angielskiego.
 

Na zajęcia swoje dzieci mogą zapisać rodzice, którzy posiadają własną kartę biblioteczną. Dzieci biorące udział w warsztatach również muszą posiadać kartę biblioteczną.

Więcej informacji Magdalena Suchocka m.suchocka@biblioteka.grodzisk.pl

Zajęcia czytelniczo-edukacyjne w języku angielskim są organizowane w ramach programu BLISKO.
 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

 

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl