Miasto Kobiet: warsztat o kosmetykach naturalnych

9 marca 2020 @ 18:00 - 19:00

Czy wiecie jak wybierać kosmetyki naturalne? Co nam szkodzi a co jest bezpieczne? Na półkach pełno kosmetyków ekologicznych, organicznych, bio… odkryjmy razem tajemnice czytania składów kosmetyków! 🧐

“Bio, Organic, Eko czyli jak wybierać kosmetyki naturalne” to nasza kolejna propozycja na Miasto Kobiet! Warsztat odbędzie się 9 marca (poniedziałek) o godzinie 18:00. Spotkanie poprowadzi Agata Farfan Trojanowska z Brilliance.

Zagadnienia, które poruszymy:

• kosmetyk naturalny czyli jaki?
  • jak rozróżniać kosmetyki naturalne od ekologicznych i takich z procentową zawartością składników naturalnych?
  • czy kosmetyki 100% naturalne działają?
  • prawy i mity.

Agata Farfan Trojanowska: trener, stylistka, kolorystka, ekspert branży Beauty&Fashion, wykładowca estetyki WSIiZ w Warszawie.

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym oraz doświadczeniem w zakresie prowadzenia i umacniania marki.

Autorka wykładów i warsztatów w branży beauty m.in. z zakresu kobiecości i wizerunku wygłoszonych podczas wielu kobiecych konferencji.

Twórca wielu szkoleń dla profesjonalistów w branży Spa&Wellness, autorka artykułów eksperckich.

Telewizyjny ekspert TVP2 w programie “Pytanie na śniadanie” a także “Stylowe spotkania Gali” oraz “Gotowe na zmiany” Polsat Cafe.

Więcej o naszej ekspertce na stronie internetowej oraz Facebooku.

9 marca 2020
,